Adres

Adres: GÜZELHİSAR MAHALLESİ KIBRIS CADDESİ NO: 92/A EFELER/AYDIN

Telefon: (0256) 214 09 10

Telefon: 0535 379 19 82

Email: info@tablokent.com


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:30

Cumartesi - 09:00 - 18:00

Pazar - Kapalı

Hakkımızda

2007 yılından 2016 yılına kadar aktif fotoğrafçılık yaptığımız VAROL FOTOĞRAFÇILIK firması, bu sürede stüdyo fotoğrafçılığı, vesikalık fotoğraf çekimi, kır bahçesi düğün salonu, dron çekimi, jimmy jib kamera çekimi gibi profesyonel fotoğrafçılık yapmıştır. 2016 yılında stüdyosundaki parakende müşterilerinin Kanvas Tablolarını kendi bünyesinde imal etmesiyle başlayarak, büyük ebat baskı ve kanvas tablo departmanını geliştirerek tüm Türkiye’ deki fotoğrafçılara toptan kanvas bayi sisteminde çalışabilecek kadar profesyonelleşmiştir. 2018 den günümüze Aydın’da sadece kanvas tablo üretimi yapan fırmamız, yüksek kalitede son teknoloji makina sayılarını arttırmış , ahşap kişiye özel ürünler için 2020 yılı başında lazer kesim makinalarını demirbaşına eklemiştir.

Anılarınıza bizi ortak ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Misyonumuz

Tablokent Kurucusu Fatih Varol

Fotoğrafçılığın başladığı andan itibaren insanlığın hayatında yer edinmiş olan anıları kaydetme ve anılarından sanatsal eşyalar ortaya koyma duygusunu TABLOKENT olarak gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Türkiyedeki bir çok fotoğraf sanatçısının çektiği görüntüleri Kanvas ve MDF tablo olarak sanat eserlerine çeviriyoruz.

Vizyonumuz

Tablokent Ekibi

Tablo türleri ve lazer kesim özel ürünlerimizi kullanıcıya ucuz ve kaliteli bir şekilde sağlamak hedeflerimizin en başındadır çağımız teknolojisi olan E-ticaret sistemleri sayesinde fotoğraf ve sanat eserlerini kendi duvarlarında görmek isteyen her müşterimize bunu sağlamayı amaçlıyoruz.

Ten questions about ordering drugs from internet retailer

Open chat
Whatsapp İletişim Hattı